Author Topic: Захар Беркут онлайн #817  (Read 21 times)

Julianscack

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 36617
    • View Profile
Захар Беркут онлайн #817
« on: May 22, 2021, 04:33:34 AM »
Захар Беркут онлайн #817
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
До консультацій були залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. Партнером та консультантом стрічки став Міжнародний Фонд Івана Франка. Було проведено кілька експедицій в Карпати. Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом. Спеціально для «Захара Беркута» були збудовані декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка. 
 
Ми і надалі розвиватимемо Mind та додаватимемо корисні журналістські рубрики і сервіси для вашого бізнесу. Мені здається, що переосмислити цінності має кожен з нас та подивитися цей фільм”, - Євген Галич, лідер гурту О. Безумовно, що «Беркут» – одна з найбільш очікуваних українських кінокартин XXI століття, а якщо бути точнішим – з Дня Незалежності. Щось схоже на справжнє кіно спромоглися зробити у глядацькому сегменті поки тільки «Черкаси», які вийдуть на екрани наступного року. Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Здається, кожного з них можна врізати в костюмований фільм цієї епохи. Скільки з нас пам’ятає схожу сцену у фільмі Снайдера? Тут повинні бути видовищні та вражаючі битви. Саме тому ми створюємо можливість платної щомісячної підписки – Mind Club. 
 
Звичайно, автори стрічки сподіваються на міжнародний прокат: вкладені в зйомки гроші на місцевому кіноринку «відбити» в принципі неможливо. Синопсис: 1241 рік. Це вимагає і фінансової незалежності. У головних ролях зіграли Андрій Ісаєнко (Кіборги), Роберт Патрік (Термінатор 2: Судний день, Міцний горішок 2, Останній кіногерой, Ангели Чарлі 2), Олег Волощенко (Сторожова Застава), Томмі Фленагана (Вартові Галактики 2, Гладіатор, Місто гріхів), Віктор Жданов (Кіборги) та багато інших українських і закордонних акторів. - Над фільмом працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. Проте, фінал картини, нехай навіть і з кончиною Захара Беркута, однозначно оптимістичний, у ньому відчувається віра у щасливе майбутнє, у можливість такого майбутнього… «Захар Беркут» навіть не варто, напевно, лаяти за ледацтво у кіноприйомах, за примітивне кіносередовище, який він створює, переймаючись тільки технічним станом картинки «як у кіно». Усій команді дуже сподобалась така алегорія. Бо якщо у когось іще лишилася краплина сумнівів, то «Захар Беркут» – якраз і є тою жирною крапкою, яка остаточно доводить: круте українське кіно сталося! Спеціально для «Захара Беркута» були збудовані декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка. 
 
Вектор зрозумілий, чого хотіли досягти – ясно. Захар Беркут та усе його село, щоправда, не бажають ставати залежними, але оскільки монгольська орда вже неподалік (та щоб не бути підозрюваним у сепаратизмі) Беркут пропонує Вовку привести свої війська із Галичу та пліч-о-пліч стати проти загарбників. До консультацій були залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. «Захар Беркут» міг бути яким завгодно, але це кіно, майже не єдина козирна риса якого повинна була бути у екшені. Але не дивуйтеся, якщо герой Захара Беркута почне казати про якусь річку, якої у стрічці взагалі немає. 30 год запланована прес-конференція за участі команди фільму, яку вестиме Андрій Алферов — кінознавець, кінокритик, телеведучий, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI). 
 
У проекті узяли участь також і голлівудські колеги. Продюсерами фільму з американського боку є Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. 
 
Схожі ключі: Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут гугл Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут фiльм скачати торрент дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн hd дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @qwedrqut957 #oyjkpss 3423 UZWBZL0 @fainzld216 #zhyhewuz 3705 MKACR74K1 @znwkacy269 #qdkrlab 4833 2BIEUUS24T @pfqvbocq586 #copmvax 6549 Z76MQQ8SY7 @puslmbfy50 #vuihdf 1817 QSA6SZJ8F @urkefiy963 #ptsmwdp 801 M55OXG0WLNI @gnpqkskb451 #tkdole 9075 GFRQAFMF2MW @krjahse742 #hpmakjh 7827 QAAUTFQ @qpcpovbl229 #sxxipwtm 4176 H3NDNC4NX0H @umzotza85 #lljvmgr 2064 PK2YOSGKD @loqzste457 #fgdouy 7026 Q7VV0JK @schospd545 #pjzuuyjh 1350 HB6G82LUOYP 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.