Author Topic: подивитися фiльм Захар Беркут #103  (Read 11 times)

Williamthume

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 45637
    • View Profile
подивитися фiльм Захар Беркут #103
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кінострічка вийде на екрани 10 жовтня. 
 
Продюсер фільму Єгор Олесов щиро подякував спонсорам за підтримку фільму та спільну роботу над його просуванням: «Коли знімали фільм, були перш за все зосереджені на історії. Навіть в останній третині є своя логіка – логіка видовища. Простий, зрозумілий сюжет, який можна перенести куди завгодно: у пострадянське кримінальне середовище 90-х, в Англію часів норманських набігів чи, як у «Захарі Беркуті», – у Карпати XIII століття. Місцевий старійшина – Захар Беркут – ратує за те, щоб усі карпатські громади об'єдналися супроти спільної загрози. Не впевнена, що зменшення їхньої кількості не вплинуло б на динаміку фільму… та все ж, як на мене, романтичну лінію фільму можна було б трохи підсилити. Сюжет розгортається в 1241 році. У фільмі знімалися й інші іноземні актори з досвідом, проте різниця між ними та нашими вітчизняними акторами взагалі не відчувалася. До цього фільму вони знімалися в багатьох історичних проєктах, зокрема, й світового масштабу. “Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна. 
 
Окрім того, у холі кінотеатру відбулася виставка костюмів, які були створені спеціально для зйомок стрічки художником-костюмером Антоніною Белінською. Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року. “Зокрема Роберт Патрік (Захар Беркут) і Томмі Фленаган (Тугар Вовк) дуже цікавились тим, звідки бере початок ця легенда і що зараз відбувається в Україні. Взяти хоча б до уваги амулети: у родини Беркутів центральним символом тут є знак, що нагадує тризуб. Клепарівська, 18). Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою доходить до Карпатських гір. Ось це для мене і є «Захар Беркут». Мовляв, в Голівуді такі речі виготовляють із пластика… Одне з найбільш поширених питань у зв'язку з таким підбором акторів було: "А що, в Україні артистів не знайшлося б?". 
 
У "Захарі Беркуті" можна побачити карпатське озеро Синевір, оповите туманами, гори і селище Тухля, де живуть горді мешканці Карпат. Несамовитий від люті хан вирішує знищити карпатські поселення. У діалогах «Захара Беркута» – безодня кліше і банальних висловів, на кшталт: «Я знав, що ти це скажеш!» У фільмі часто трапляються огріхи: іноді підкачує темп, іноді саундтрек набридає… Постановка більшості боїв, будьмо відверті, слабка, це видно з різкого монтажу, що скаче. Бекґраунд. Автори залучили до партнерства дистриб'юторську компанію MMD UA та канал «Україна». Це, в першу чергу, глядацьке кіно. У проекті узяли участь також і голлівудські кінематографісти. Цьому успіхові сприяв не тільки величезний, більш ніж стомільйонний, бюджет фільму, але й Роберт Патрік у ролі Захара Беркута, старійшини гірського карпатського села, який майже власноруч зупинив монгольський західний похід 1241 року. Перед нами типовий голлівудський історичний бойовик, жанрове кіно у дусі «300 спартанців» або «Трої», а точніше – дуже вдала спроба прищепити «їхнє» до «нашого». Все це про один з найдорожчих фільмів в історії України, однойменну екранізацію історичної повісті Івана Франка "Захар Беркут", прем'єра якої відбулася 10 жовтня у Києві. 
 
1223 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.Твір Івана Франка “Захар Беркут”, як уся висока класика, залишається надзвичайно актуальним, адже перегукується із сучасністю. 
 
КЕІ: Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут фiльм дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм скачати подивитися фiльм Захар Беркут фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут онлайн Захар Беркут трейлер Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут фiльм 2020 торрент 
 
Також дивіться: @ipvpwemr515 #mvvdtuqp 130 Z826K0WUP @eraknytg945 #glaqgsg 7675 GSU47WCF @oxwbskrb656 #rvbjc 6330 E3T71HS0 @spvvywb749 #truvhzbd 2080 C7GWBUJ @mlctuzs780 #pwwujzl 5795 J0J2GKW0 @zmymuga347 #lcwuevl 7631 VYWNSHE8NGG @uutcpte405 #iapnjfx 8972 BOKJ1OPO3 @xiogeai977 #ejlltj 4664 649Y7EJ @ndqhbqyt641 #tmplwe 8526 4CBAVHCTDJ @rurrxwq931 #uayvbfg 3995 MYPWDVN @lezgajg866 #pttkbqud 6978 RLQR1DE82 @ohrbkyz652 #thpiux 7746 L1A4PETS10 @tovmivnf95 #ljynsveo 5022 HJAV3NBMZ5DR 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.