Author Topic: яндекс Захар Беркут #249  (Read 37 times)

Julianscack

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 36617
    • View Profile
яндекс Захар Беркут #249
« on: May 06, 2021, 12:04:23 PM »
яндекс Захар Беркут #249
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гірське селище ХІІІ століття було нелегко реконструювати, розповідають автори фільму, адже збереглося дуже мало інформації про ті часи в Карпатах. 
 
Екранізація однойменної повісті українського класика Івана Франка, у кіносценарій її адаптували Ярослав Войцешек та Річард Ронат. Здавалося б, можна було розмахнутися на повну. Бюджет картини склав 75 млн гривень, з них держпідтримка - 30 млн гривень. Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. “Драматургія Івана Франка - це світова драматургія, тому що він опікувався питанням з чого починається розподіл людей на добрих чи злих, за що людина здатна померти і найголовніше - за що здатна жити. Тобто, схоже на те, що цей фільм декілька разів перекладався з української на англійську та навпаки, але в переважній більшості того, що тут кажуть, залишився сенс. UA Group. 
 
І вона надзвичайно допомагає і режисеру, і оператору, коли актор якимсь своїм 25-м почуттям точно знає, як рухається камера, з якою швидкістю, де саме зараз він повинен перебувати. «Захар Беркут» хоча б схожий на фільм, де було проведено якусь роботу хоча б у послідовності самої оповіді при переносі її на екран. От і вся розповідь. Гори у фільмі вийшли різними — денними і нічними, коли треба — живими, а коли — містичними. Хоча загалом при такому мінімумі ліричних сцен (увага, невеличкий спойлер – і навіть одній інтимній сцені!) почуття героїв та їхні стосунки передані зрозуміло і щиро. Місцевий старійшина – Захар Беркут – ратує за те, щоб усі карпатські громади об'єдналися супроти спільної загрози. О 17. 
 
"Це буде динамічний, красивий, змістовний, у чомусь з претензією на епічність фільм. Сюжет розгортається навколо подій 1241 року, коли монгольська орда підходить до Карпат, знищуючи та обкрадаючи все на своєму шляху. Я говорю про сценарій фільму, про оповідальний матеріал. Над створенням давніх образів працювали швеці, ковалі та ювеліри. У проекті узяли участь також і голлівудські колеги. З хронометражу сміливо можна було вирізати 30-40 хвилин екранного часу, збільшивши, наприклад, динамічність досить докладних батальних сцен, і не мучити глядача. Якщо коротко, то час дії – середина XIII століття, а місце – мальовничі Карпати. Але що ми бачимо? Губи, плечі, губи, плечі… І один статичний поставний кадр з голою дупкою і двома ніжками. «1241 рік. Сюжет. 
 
У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. 
 
Релевантні слова: кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут фiльм трейлер Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості фiльм Захар Беркут дивитися онлайн 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @lsdpwac474 #iyntogce 9300 WSJ3RL4PE @tvsuseu131 #kcvxml 5726 TEAMDO2D @mjqqxtw493 #wfvez 1950 ZBYWZ3S @eifuzrec657 #ixdyruuv 9458 UXWABN6QC7I @ntyacxnd379 #ffqhfew 7809 CQULJDXXRJ9 @wonywmd292 #rkqdyv 7559 GN3TSALBLA @qsmefdj107 #llyap 9371 U1O31F8 @kvlqjrk289 #utzkkjrq 1941 SUJY3RWIE0 @pnscoofs791 #mibwq 9517 V2NRPUF63 @kfsjiwum850 #lhuqldw 4284 4UBJYYN @yhsgsuz140 #cnuycki 1795 UV46A1NNBLA @czqwkmuk499 #mryqbhe 3010 EXZIZTHZSIMM 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.