Author Topic: дивитися фiльм Захар Беркут #602  (Read 10 times)

Williamthume

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2638
    • View Profile
дивитися фiльм Захар Беркут #602
« on: April 05, 2021, 01:21:54 PM »
дивитися фiльм Захар Беркут #602
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Історична драма «Захар Беркут» – це екранізація однойменного твору Івана Франка, який побачив світ у 1883 році. Повторно екранізувати сюжет взявся режисер Ахтем Сейтаблаєв. Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. грн. із необхідних 75 млн. грн. із державного бюджету. Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат. Основні зйомки проводились у Карпатах, зокрема на озері Синевир та Манявському водоспаді.1241 рік. Набіги Монгольської орди на слов'янські землі не припиняються. Руйнуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди зупиняються у Карпат. Одного разу мисливці брати Беркути проникають у ворожий монгольський табір і звільняють полонених. У відповідь розлючений хан вирішує помститися і збирається йти через гори, знищуючи карпатські селища. 
 
Кінокартина Сеітаблаєва і Вінна – це досить вільна екранізація популярної літературної класики, обробленої сценаристами Ярославом Войцешеком і Річардом Ронатом. Зовсім трохи гумору. У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Як і свято Перуна, так і три чверті фільму проходять у темряві: суцільна ніч і багаття. Автор сценарію - Ярослав Войцешек зазначив, що йому одразу сподобалась ідея екранізувати Франкового “Захара Беркута”, адже це один із небагатьох творів у нашій літературі, де українці не страждають, а з гідністю перемагають ворога, який за чисельністю набагато більший. Замість цього він хотів, щоб люди самі вирішували хто і як ними повинен правити, і він був готовий боротися за свою свободу ". І вона надзвичайно допомагає і режисеру, і оператору, коли актор якимсь своїм 25-м почуттям точно знає, як рухається камера, з якою швидкістю, де саме зараз він повинен перебувати. 
 
І саме про це наша нова пісня”, - додав лідер “Океану Ельзи” та автор пісні, Святослав Вакарчук. Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Робота над фільмом тривала кілька років, у ній брали участь сотні фахівців з різних куточків України та світу. Й тепер маленьке село Тухля на чолі із Захаром Беркутом буде протистояти Бурунді із його ордою та Тугару Вовку із його дружиною. Українського фільму, який чи не вперше в історії українського кінематографу розказав про патріотичні речі якраз без жодної нотки пафосу. Далеко не щороку на екранах показують українське кіно такого розмаху, з такою претензією, з таким бюджетом. Зйомки проходили влітку 2018 року поряд з Синевирською Поляною в Карпатах і під Києвом, де була створена масштабна декорація гірської ущелини. 
 
Основні зйомки проводились у Карпатах, зокрема на озері Синевир та Манявському водоспаді. Команда "Захара Беркута" довго шукала гірську ущелину, де можна було б зняти масштабні батальні сцени. Допомагають створювати та розвивати якісну незалежну ділову журналістику. У проекті узяли участь також і голлівудські колеги. 10. Відмінна лірична лінія, пов'язана з романом Мирослави і Максима, який по суті і є головним героєм кінооповіді. У центрі історії – Максим (Алекс МакНіколл), молодший син Захара Беркута. «Захар Беркут» міг бути яким завгодно, але це кіно, майже не єдина козирна риса якого повинна була бути у екшені. Але боротися за свободу – це ще не все. Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас. 
 
"Основні кадри бою з монголами створювали казахські каскадери з команди "Номад". Це одна з топових команд, що займається історичними фільмами, особливо у роботі з кіньми. Це просто позамежний рівень! Вони з раннього дитинства працюють з цими тваринами, і це помітно - просто якесь кунг-фу. Ми їм показували щось своє", - розповів український каскадер Дмитро Рудий про співпрацю українських і казахських каскадерів. 
 
КЕІ: фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут яндекс Захар Беркут фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм дивитися онлайн яндекс Захар Беркут Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації 
 
Хіти: @pfjjdgy501 #voiwxskj 1748 UC8SXQOGL @dsqrkwnq429 #ldtvbet 7285 IWTL4KLA @occqrnis253 #vvxvatb 6653 IBJV1C85 @hylysng892 #mnoxn 6176 XKUOWD79VK68 @toaezpft311 #eyllzi 6527 ITKQLLL37600 @dpayakbl322 #yeuymx 1971 8QRY7QQ @waqtgeiv627 #jjtrvad 4852 P1ZSIJUQ @fqmabxb533 #xshzc 6318 9LEK0HFVI @webbqmbk874 #kvwyucg 8584 V506YGGL 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.