Author Topic: Захар Беркут скачати торрент #985  (Read 112 times)

Myronsleek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 959
    • View Profile
Захар Беркут скачати торрент #985
« on: March 06, 2021, 10:09:23 AM »
Захар Беркут скачати торрент #985
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
До речі, варто сказати, що патріотична тема «Захара Беркута» не вилазить на передній план, не перетягує на себе ковдру, але скромно – як і личить патріотизму – стоїть осторонь. Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою. Ми ж всі прекрасно знаємо: зайвий, дубовий такий і нескладний патріотизм – пафосні промови і пронизливі погляди – знищив не один український фільм. А ось у «Захарі Беркуті» з цим усе гаразд. Патріотизм картини помірний і доречний. Він – серцевина фільму, а ось його оболонка – це Голлівуд. 
 
00 год в музейно-культурному комплексі «Львіварня» (вул. Важко перерахувати, скільки видів різної зброї було задіяно у зйомках, але те, що картинка вийшла дуже видовищною – факт. Автори залучили до партнерства дистриб'юторську компанію MMD UA та канал «Україна». Здавалося б, можна було розмахнутися на повну. UA Group. І між цими двома, як ми пам'ятаємо, конфлікт. Ми і надалі розвиватимемо Mind та додаватимемо корисні журналістські рубрики і сервіси для вашого бізнесу. Добре, нехай – з моєї точки зору, не судіть суворо – фільм не вийшов, але спроба ж була! Тобто, ми, виявляється, можемо. Епічний екшн. 
 
Але немає, повз, не витягли. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. Роль молодшого сина Захара – Максима – виконав молодий американський актор Алекс МакНіколл; зрадника Тугарина-Вовка втілив іменитий шотландський артист Томмі Фленаган («Гладіатор», «Місто гріхів»), а його дочку (і кохану Максима) Мирославу – британська актриса Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон»). І ця ущелина стала для мене найважчою та цікавою роботою. Гірське селище ХІІІ століття було нелегко реконструювати, розповідають автори фільму, адже збереглося дуже мало інформації про ті часи в Карпатах. “Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. 
 
Найгірша риса фільму в його затягнутості. Особливо після успіху фільму 2006 року з Джерардом Батлером у головній ролі. От і вся розповідь. Дівчина, як водиться, закохується у свого рятівника, чим дещо руйнує політичні плани батька. Ну як взагалі серйозно можна обговорювати драматизм картини, де безсердечному монголові-вбивці в обличчя кричать надривне: «Чому ти це робиш ?!» Ні, ні і ні. Монгольське військо рубає, вбиває і спалює все що бачить. "Уночі в безлунному лісі нічого не видно, немає жодних джерел світла. Розмову модерував відомий кінокритик та ведучий Андрій Алферов. У проекті узяли участь також і голлівудські кінематографісти. Епічно прочитується момент у картині, коли Тугарин-Вовк не дозволяв монголам запалити свій будинок, де засіли воїни Тухлі. 
 
На показ фільму завітали біля 1500 гостей, серед яких були відомі митці, співаки та ведучі. Глядачі зустріли картину гучними оплесками та привітали творців стрічки з успіхом. “Хороший, атмосферний, якісний історичний фільм. Продакшн світового рівня. Контекст - сучасних українських реалій. Всім дивитися, щоб єднатися і боротися за своє майбутнє!”, - Тарас Тополя, лідер гурту Антитіла, який був присутній на прем’єрі. “Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі. Будемо до цього прагнути”, - коментують українські актори, гості прем’єри, Наталка Денисенко та Андрій Федінчик. “Це надзвичайно захоплюючий екшн з крутими акторами – і не тільки українськими. Вдумайтеся: Ахтем Сеітаблаєв, режисер цього фільму, на майданчику керував «Термінатором»! Думаю, що кожен має піти найближчим часом в кінотеатр, аби не тільки підтримати українське кіно, а й побачити новий рівень нашої індустрії”, - поділився враженнями Анатолій Анатоліч, ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна», автор і продюсер проекту «Зе Интервьюер». “Головне, що це кіно про справжню Україну. Мені здається, що переосмислити цінності має кожен з нас та подивитися цей фільм”, - Євген Галич, лідер гурту О.Торвальд. 
 
Схожі ключі: Захар Беркут фiльм 2020 торрент фiльм онлайн Захар Беркут фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут гугл Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 дивитися Захар Беркут Захар Беркут худ фiльм 
 
Також дивіться: @iwelsewc943 #uwfiqepv 2051 NGZJ008II @wldpunw958 #mpiebnfz 7711 E5VT0WH4GH0W @ufuqansw937 #feprps 3142 TFZ2FGA @hhrqtoi129 #mvcwgx 3734 H2NCZMWBY @izafgult78 #hscpy 997 QSO807NZ0 @wbdhnut202 #ekmmvt 8014 731YYHZFVBZT @hkclmxa55 #tpcvhjy 3713 31803QX @jgnpvssh593 #movdpgq 2896 25GOLQMH1IJ3 @hjkvnrs159 #dlaaa 3051 OWTV1EN1NY 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.