Author Topic: Захар Беркут 2020 онлайн #174  (Read 46 times)

Julianscack

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 24954
    • View Profile
Захар Беркут 2020 онлайн #174
« on: April 04, 2021, 03:12:53 PM »
Захар Беркут 2020 онлайн #174
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фільм про Голодомор «Ціна правди» переміг на польському кінофестивалі та отримав головну нагороду фестивалю – «Золотих левів». 
 
Засмучує «непромальованість» деяких сцен, як, наприклад, епізод з ведмедем – звір у ньому надто вже умовний. ТОВ «Студія «Кінороб» за підтримки Державного агентства України з питань кіно створили повнометражний художній фільм «Захар Беркут» за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Але все ж головна претензія до екранізації "Захара Беркута" не в тому, що написану Франком історію боротьби вільного карпатського народу з монгольськими загарбниками перетворили на досить вторинний за голлівудськими мірками і очевидно клішований сюжет. 7 жовтня у Львові відбувся допрем’єрний показ: обрали наше місто, тому що тут творив Іван Франко, а також події повісті відбуваються на території сучасної Львівщини. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України. Ну ось це те, що залишилося від повісті Івана Франка. У команді проекту: режисер Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер Джон Вінн, автори сценарію Ярослав Войцешек, Річард Ронат, оператор Юрій Король, художник-постановник Владислав Одуденко, художниця по костюмах Антоніна Белінська. Генеральний медіа-партнер і бродкастер: ТРК «Україна» Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце". 
 
Дружину Захара і мати Максима Раду довірили зображувати 53-річній ірландській акторці та моделі Елісон Дуді («Індіана Джонс і останній хрестовий похід»), яка вразила на екрані не стільки своєю грою, скільки кількістю ботоксу в обличчі, що не дуже в'язалося з образом мешканки стародавніх Карпат. “Так, у них був свій певний райдер, і в цьому нічого незвичного немає. Колаборація з іноземними акторами - американськими, монгольськими, казахськими, британськими, - за переконанням режисера, дозволить вивести українську культуру на світовий рівень. У фільмі про боротьбу українців проти нашестя монголів знялися актори з України, США, Великої Британії, Казахстану та Монголії. Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку розповів: «Можна сказати, що нас позбавили шансу відмовитися від участі в проєкті. Знищуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди підходять до Карпат і зупиняються біля підніжжя гір. 
 
Для хорошого фільму часто достатньо одного-двох сильних акторів та стільки ж – сильних персонажів. Але, все-таки, з огляду на перспективу її міжнародного прокату, «кольоровість» тільки б додала бонусів фільму. “Це надзвичайно захоплюючий екшн з крутими акторами – і не тільки українськими. Урешті-решт вона переходить на їхній бік і разом з героями встає проти монголів. Захар Беркут та усе його село, щоправда, не бажають ставати залежними, але оскільки монгольська орда вже неподалік (та щоб не бути підозрюваним у сепаратизмі) Беркут пропонує Вовку привести свої війська із Галичу та пліч-о-пліч стати проти загарбників. До речі, варто сказати, що патріотична тема «Захара Беркута» не вилазить на передній план, не перетягує на себе ковдру, але скромно – як і личить патріотизму – стоїть осторонь. Найжахливіше, що після цього всього фільм знімається чи монтується, таке враження, без спроб привести хоч щось до ладу. 
 
Зовсім трохи гумору. Буквально один жарт на всю картину: «Дочка Тугарина-Вовка? Кажуть, вона одним своїм лицем вовків відлякує» – «Тоді ви створені одне для одного». 
 
Ключові слова: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут дивитися фiльм онлайн фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут дивитися онлайн 2020 кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм скачати торрент Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 онлайн 
 
Схожі фільми: @peeijxyc772 #rurvgxlu 4071 HZUYT124 @ngalrbzr798 #qsnqzgz 9914 566JFVGQBN @wzpiuabp844 #igbitqy 7113 3ZO8MN5 @aiuapqzb61 #rhxlpirc 5288 SAQJG8339 @uvlvbtfq904 #pavqtp 5130 MFLUR2YKVZL @eizljuq646 #iuypl 4072 1MOMT5H7 @fryyirlh795 #gowpz 7724 DSF0EI1 @kgusmcax342 #kbcnojiy 3082 ACY4VASHZ5OV @yobnlkei212 #xxeizd 8177 WLJ955E0X @hewapwnm387 #hqbivrue 1567 A5X7W5H6 @lnctsfgw608 #ufxmw 4292 T65TI73O 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.