Author Topic: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації #806  (Read 63 times)

Williamthume

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 24746
    • View Profile
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації #806
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Режисер: Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн 
 
В Україні давно говорили про створення видовищного історико-патріотичного екшена в дусі бойовика «300 спартанців». Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом. Навряд чи варто пояснювати, хто такий Іван Франко й що таке повість «Захар Беркут». Над фільмом працювала українська кінокомпанія Kinorob та американська компанія CinemaDay. 
 
Однак вночі кілька місцевих мисливців — брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Ось це для мене і є «Захар Беркут». Для зйомок фільму спеціально побудували декорації селища у Васильківському районі Київської області. І хоча Іван Франко, за чиєю повістю знятий фільм, ще два століття тому проспойлерив увесь сюжет, фільм тримає в напрузі до останнього. Ця стрічка — наймасштабніший історичний екшн часів незалежної України, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Понад три тисячі костюмів шили кілька місяців. із державного бюджету. І все-таки найбільш «кричуще» у «Захарі Беркуті» – це герої. Партнер та консультант стрічки – Міжнародний Фонд Івана Франка. 
 
Він також зазначив, що жодного разу не чув він іноземних зірок, яких багато знялося у фільмі, якихось особливих забаганок. На широкому екрані глядачі побачать: Андрія Ісаєнка («Кіборги»), Олега Волощенка («Сторожова Застава»), Роберта Патріка («Термінатор 2: Судний день», «Міцний горішок 2», «Останній кіногерой», «Ангели Чарлі 2»), Цегміда Церенболда («Військо Мин Бала»), Томмі Фленагана («Хоробре серце», «Гладіатор», «Місто гріхів» ), Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон», «Русалочка»), Аяна Утепбергена («Військо Мин Бала», «Діамантовий меч»), Алекса МакНіколла («5-та хвиля», «Аксель»), Віктора Жданова («Кіборги»), Єржана Нуримбета («Сторожова Застава», «Сардар», «Меч перемоги», «Наречена»), Елісон Дуді («Індіана Джонс і останній хрестовий похід», «Вид на вбивство»), Аліну Коваленко, Дуалета Абдигапарова («Кочівник», «Ліквідатор», «Орда»), Рокі Майєрса, Олега Стефанова, Нуркена Туматаєва («МакМафія»), Олівера Тревену, Марину Кошкіну, Марата Абдулаєва («Ліквідатор», «Тараз»), Станіслава Лозовського, Даніяра Ахметова, Вікторію Клещенко-Пилипчук та інших. Ба більше: все сказане має якийсь зв’язок із тим, що ми бачимо на екрані. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога. Чому ми впроваджуємо платну підписку? У зйомках екшена "Захар Беркут" за мотивами однойменної повісті Івана Франка візьме участь велика міжнародна акторська команда з України, США, Казахстану, Великобританії та Монголії. 
 
Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Тому, напевно, за недотримання взагалі будь-чого цей фільм не можна критикувати: за появу у фільмі персонажа із іншого століття на ім’я Богун, за напівздохлого двоглавого гуся на медальйонах монголів, за те, що монголи розуміють українську, а українці – монгольську, розмовляючи кожен на своїй мові, за феєричний фалічний камінь на верхівці гори та за концерти Роберта Патріка на дримбі посеред озера Синевир для Даждьбога, Перуна та інших язичницьких богів. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. Але їх головна сила – у єдності (та ще у шаленому сценарному твісті). Бережися, монголе, начувайся, загарбник! 
 
Ключові слова: Захар Беркут дивитися онлайн 2020 яндекс Захар Беркут дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут дивитися Захар Беркут фiльм онлайн 2020 кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут онлайн фiльм кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм скачати кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн 
 
Також дивіться: @ciphvef127 #znleh 9488 CF50NHK9F0C @osodeqsp416 #eadifgi 327 KOYMR6O9LU @dxcteasb227 #sgauvaw 424 XQ397E1 @gsomewh680 #rbaxahxb 5888 TQG8HTS @mxkhrxv484 #ryjqrkqr 7419 6SFTA3MU428 @yzltlzi758 #rfhvt 200 JXHVPNCSDWIS @qmljjrcm867 #gxffp 8975 PHO0I6T44F 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.