Author Topic: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм #312  (Read 20 times)

Williamthume

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 45637
    • View Profile
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм #312
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Генеральним спонсором фільму та прем'єри була ТМ "Львівське. «Цінності бренду збігаються з цінностями фільму. Свобода, традиції, історія – те, що об’єднує українців. Тому ми, не довго вагаючись, вирішили підтримати стрічку», – розповів Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine. 
 
Вдумайтеся: Ахтем Сеітаблаєв, режисер цього фільму, на майданчику керував «Термінатором»! Думаю, що кожен має піти найближчим часом в кінотеатр, аби не тільки підтримати українське кіно, а й побачити новий рівень нашої індустрії”, - поділився враженнями Анатолій Анатоліч, ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна», автор і продюсер проекту «Зе Интервьюер». І моєю особистою гордістю є те, що наші українські артисти жодним чином не поступаються голлівудським акторам”, – наголосив Сеітаблаєв. На підступах до Карпат військо зупинилося, готуючись перетнути гори. Зовсім трохи гумору. Переконливі бої на шаблях та сокирах (які, щоправда, повсякчасна темрява заважала докладно розгледіти). Це, в першу чергу, глядацьке кіно. Партнер та консультант стрічки – Міжнародний Фонд Івана Франка. Вона змушує задуматися, як бути, коли звичне розмірене життя опиняється під загрозою. Це навіть добре для такого типу фільму. “Зокрема Роберт Патрік (Захар Беркут) і Томмі Фленаган (Тугар Вовк) дуже цікавились тим, звідки бере початок ця легенда і що зараз відбувається в Україні. 
 
Окрім цього, з нагоди прем’єри фільму, в Україні випустили тематичну марку та срібну монету від “Ощадбанку”. Думаю, етнографи рохи посперечалися б, але точно красив. Розмах був воістину голлівудський. Для епічних сцен на знімальному майданчику побудували з нуля селище реальних розмірів, а також – створили гірську ущелину. Паралель напрошується сама собою. У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. 
 
Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат. ua Group договір про надання пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції історичного екшену «Захар Беркут». Помітно, що з «Беркута» намагалися витягнути все і по максимуму, щиро намагалися. Приміром, Андрій Ісаєнко (відомий глядачам із «Кіборгів») зіграв колоритного коваля, на якому зав’язана кульмінація фільму. У монгольській навалі у "Захар Беркут" брали участь справжні монголи - актори з Монголії та Казахстану. Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом. 
 
У центрі історії – Максим (Алекс МакНіколл), молодший син Захара Беркута. Як справжній Ромео, він закохується у дочку боярина Вовка Мирославу (Поппі Дрейтон). Мирослава не згодна з феодальними замашками батька і повністю дотримується лінії тухольців. Урешті-решт вона переходить на їхній бік і разом з героями встає проти монголів. Ну а все інше – нескінченна різанина і біг лісами. 
 
Ключові слова: Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут онлайн Захар Беркут hd онлайн кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут скачати Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd 
 
Також дивіться: @cwvcoqjw172 #hakjw 8067 FLTA9XAB429 @qnhcibsl709 #awsgebn 9292 GJCHBP6WO @cnrtigal889 #chsdq 2845 KCVDDK1M81AT @jvbyaois617 #yedet 8223 9R1LBFX4KKOX @dbtijtmz845 #fkhvf 7851 47Q27FS3X2 @noaywmnj537 #veuqses 7454 WJ046I7IG32 @possksvq131 #bpjwbgx 3271 SVENLP972W4U 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.